Stacks Image p2226148_n680766

Kesk 30, Sillamäe Linn / ☎ + (372) 397 40 77 / spordikompleks@gmail.com

@import((rwml-menu))

SILLAMÄE ULTRAJOOKS


Head idavirulased ja sillamäelased!

Tulemas on unikaalne üritus. Igasuguste rahvajooksudega üle Eesti oleme juba harjunud. Isegi maratonidega (42 km) oleme harjunud.
Ultrajooksuks nimetatakse kõike, mis on pikem kui maraton. Mujal maailmas on riike, kus on ultrajooksud väga populaarsed. Populaarsed on nad sageli põhjusel, et harrastaja tasemel ei pea olema kuigi kiire. Meil küll korraldatakse ultrajookse, aga mitte väga palju. Need on kõik maastikul.
Meie Sillamäe ultra on eriline, sest toimub vastavalt 24 tunni jooksu rahvusvahelistele standarditele - laugel rajal, asfaldil ja mõõduka pikkusega ringil.
Selle jooksu start on 22. septembril kell 12.
Enne toimub veel teisigi üritusi, näiteks rahvajooksule pikkusega 2 km ootame kõiki, kellele meeldib end aegajalt liigutada. See algab kell 11. See võikski olla üks aeg, millal kohale tulla.

Teine aeg, millal võiks vaatama ja toetama tulla, on pool tundi enne jooksu lõppu kui jooksjatel on juba üliraske. See on 23. septembril kella 11.30 paiku.

Head kohalikud, tulge toetama ja kaasa elama! See on tõesti väga eriline üritus ja Sillamäel on põhjust uhkust tunda, et see just siin toimub.

Kesk 30, Sillamäe Linn / ☎ + (372) 397 40 77 / spordikompleks@gmail.com